PKK’ya da acil OHAL

Vatan haini olan ve vatana ihanet eden FETÖ tetikçilerinin darbe girşiminin bastırılmasından sonra uygulamaya başlanılan Olağanüstü Hal (OHAL) uygulaması ile FETÖ yandaşları her kurum ve kuruluştan atıldılar.

Gözaltına alınanlar, tutuklananlar ile Fethullah Gülen terör örgütü çökertiliyor ve tamamen yok edilmek üzere her türlü yasal tedbir alınıyor.
Asker, Polis, Yargı, Eğitim, Sağlık, Bürokrat ve Medya ayağı da tamamen adım adım temizleniyor FETÖ’cülerden.
15 Temmuz darbe girişiminin kısa bir belgeseli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ı ağlatıyor.
Bu darbe girişinin yanısıra 35 yıldır PKK terör örgütü ile mücadele eden kınalı kuzularımızın şehit olmaları da tüm Türk halkını yürekten ağlatıyor.
FETÖ’nün darbe girişimi sırasında saldırılarını durduran PKK bu girişim bastırılınca umutlarını kaybetti ve yine saldırılara başladı.
OHAL çerçevesinde PKK ve yandaşları ile destekçilerine de gerekli yaptırımların acilen uygulanması gerekiyor.
OHAL’in sadece FETÖ için değil PKK ve yandaşı siyasetçiler, bürokratlar, belediyeciler, gazeteciler ve medya kuruluşları için de uygulanması gerekir.
AK Parti hükümetinin en az FETÖ kadar tehlikeli olan PKK terörünü bitirmek için yürüttüğü operasyonlar büyük bir başarı yakalamış iken 15 Temmuz’da Türkiye tüm gücünü demokrasimizi korumak için yoğunlaştırdı.
Elbette bu Türkiye Cumhuriyetinin korunması için şarttı.
Artık sıra PKK’ya geldi.
Yabancı ülkelerin desteği ile 35 yıldır Türkiye’nin gündeminde yer alan PKK terörünün de FETÖ gibi tamamen yok edilmesi için OHAL çerçevesinde gerekli adımların hızla atılması zorunludur.
Adı FETÖ olsun, PKK olsun, PYD olsun DHKPC olsun önemli değil bunların tek bir amacı var o da Türkiye Cumhuriyetini parçalamak.
Ama avuçlarını yalarlar.
FETÖ darbe girişimi sırasında sokaklara çıkan on binlerce Türk vatandaşı nasıl tepki gösterdi ise siyasi partilerimiz nasıl demokrasiye sahip çıktılar ise şimdi bu birlik ve beraberlik PKK terör örgütünün tamamen yok edilmesi için de devreye girmelidir.
Özellikle Güneydoğu’da PKK terör örgütünün faaliyetlerinden mağdur olan vatandaşlarımız ister Kürt ister Türk olsun artık bu PKK terör örgütüne en sert tavrı göstermek için el birliği içinde hareket etmelidirler.
Kahrolsun PKK,
Kahrolsun FETÖ,
Kahrolsun Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanları.
Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.