Semiha Yıldırım’a büyük haksızlık

Başbakan eşi olunca medyada ve sosyal medyada gündem oldu

Semiha Hanım bir anne. 3 çocuğu var ve 21 yıl fiilen öğretmenlik yaptı. Binali bey AK Parti Genel Başkanı olunca fiziki yapısı maalesef bir takım kendini bilmezler tarafından terbiyesizce ve ahlaksızca eleştirilmeye başlandı.
Fiziki yapımızı seçme olanağımız var mı? Elbette yok elbette kimimiz güzel ve yakışıklı olabilir, kimimiz çirkin olabiliriz. Önemli olan fiziki güzelliklerimiz mi? Yoksa ahlakımız ve ruh güzelliğimiz mi?
Semiha Yıldırım’ı ancak öğrencileri, öğrenci velileri, öğretmen arkadaşları, ailesi ve tabii arkadaşları tanırdı eşi Binali yıldırım Ulaştırma Bakanı oluncaya kadar.
Binali Bey Bakan olunca ayrı masalarda oturdukları fotoğrafın haber yapılması ile tanıdık Semiha hanımı.
Erzincan’ın Refahiye ilçesinde dünyaya gelen Semiha Yıldırım, ilk ve orta öğreniminin ardından öğretmen okulunu kazanmış 1972 yılında öğretmenlik mesleğine adım atmış. Mesleğe başladığı İlk görev yeri ise memleketi Erzincan’ın Refahiye ilçesi olmuş.
1993 yılına kadar öğretmenlik görevini sürdüren Yıldırım, Türkiye’nin birçok şehrinde görev yaptıktan ve binlerce öğrenci yetiştirdikten sonra emekliye ayrılmış. Emekli olduktan sonra misyonunu gönüllü eğitim projelerinde sürdürmüş.
Semiha Yıldırım-Binali Yıldırım ile evlendikten sonra üç çocuk sahibi olmuşlar.
Semiha hocanım bir anne. Başörtülü olabilir, olmayabilir, fiziki güzelliği olabilir, olmayabilir bu hangimizi ilgilendirir ki?
Binali Bey AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olunca bir kısım medyada ve sosyal medyada maalesef kendini bilmez ahlaksızlar tarafından terbiyesizce hakaretlere utanç verici şekilde maruz bırakıldı Semiha Hanım.
İnsanları fiziki görüntüleri ile alay etmek ayıptır, günahtır, acilen silin ve durdurun bu hayasızca saldırılarınızı.