Sonsöz için gurur tablosu

Gazeteci tarihin tanığıdır derdi ustalarımız. Mesleğe ilk adım attığım 1969’dan bu yana beni tanıyan imtiyaz sahibimiz Abdi Pehlivan’ın verdiği bu önemli görevi yaparken 46 yıldır tanık olduğum siyasi olayları en doğru şekilde yorumlayarak, yazarlarımızla, muhabirlerimizle, yazı işleri kadromuzla vatandaşa sunmaya çalıştık. Cumhurbaşkanına, Başbakana, siyasi partilere eşit mesafede olduk.
İşte bu haberlerden bir grubun kupürlerini alt tarafta gurur tablosu olarak sizlere sunduk.
Genel Yayın Koordinatörü olarak gururla şunu söyleyebilirim her partinin haberlerini yayınladık ve bu konuda hassas olan medyayı övdük, eşit davranmayan medyayı eleştirdik.
Duayen Gazeteci Yazar Nuri Kayış ve Prof. Dr. Mustafa Altıntaş’ta yazılarında siyasi partileri ve iktidar partisini uyaran çok önemli yazılar kaleme aldı.
Yazı İşleri Müdürlerimiz Cafer Külahlıoğlu ve Ali Tepe’nin titiz denetimi, Yazı İşleri ve Haber Merkezi çalışanlarımızın katkıları ile çok başarılı bir seçim dönemini geride bıraktık.
Bugün ortaya çıkan siyasi tablonun Türkiye için en başarılı ve hayırlı bir hükümet modeli ile sonuçlanması için Sonsöz olarak her türlü katkıyı sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.
Sonuç olarak yaptığımız yayınlara da dayanarak söyleyebiliriz ki Türk Halkı saltanattan hoşlanmıyor, liderlerin tevazu içinde yaşamasını arzu ediyor, “ben yaptım oldu” politikalarından, saraylardan hoşlanmıyor, partiler arası uzlaşma istiyor ve daha da önemlisi Türk, Kürt, Aleviz, Sünni, Ermeni, Yahudi ayırmıyor ve “ haydi hep beraber Meclis’e” diyor.
Çözüm demokrasi, yeri ise Türkiye Büyük Millet Meclisidir.