Vicdanlarınız sızlıyor mu?

Ordumuzun başkomutanını dahi “silahlı örgüt kurarak hükümete karşı darbe yapmakla” suçladınız… Kuvvet komutanlarını, orgenerallerden sivil memurlara kadar her rütbeden askerimizi iftiralarla, sahte belge ve yalancı tanıklarla yıllarca hapislerde tuttunuz.

Kutsal vatan görevini yapmak için can atar erkeklerimiz. Askerliğini yapmayana kız vermeyen bir toplumuz. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusudur, gururudur Türk Silahlı Kuvvetleri. Mehmetçiktir, elinde silahı 24 saat görev başında ülkemizi koruyan, şehit olan gazi olan askerimizin adı.
Orgeneralinden erine kadar Mehmetçik Şehit olur, Gazi olur anası, babası ve ailesi, “ Vatan Sağ Olsun” der. Uğrunda akıttığı al kanının renginden oluşan Türk Bayrağı sarılır tabutuna, silah arkadaşlarının omuzlarında Hakk’a yürür onurla, gururla.
Türk halkının gurur ve gözdesi Türk Silahlı Kuvvetleri son 10 yılda hak etmediği iftiraya, saldırıya, itibarsızlığa uğradı.
“Ergenekon, balyoz, casusluk” gibi dosya adları ile sahte belgelerle, yalancı tanıklarla, tetikçi medya ile suçlandı. Genelkurmay Başkanından, Kuvvet Komutanlarından, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterinden, sivil memurlara kadar her rütbeden ordu mensubu tutuklandı, yargılandı, hüküm giydirildi.
Bu ülkenin Başbakan’ı, Bakanları sahte davaların Savcı’sı, Hâkim’i oldular. Türk Silahlı Kuvvetlerinin itibarını sarsacak açıklamalar yaptılar ve hatta bir Başbakan Yardımcısına suikast düzenlemekle suçladılar.
Kozmik odalarına girdiler, “darbe planları” aramak bahanesi ile Ordumuzun düşman eline geçmemesi gereken gizli bilgilerine ulaştılar.
Paralel Yapı ile birlikte anladılar ki, “ Aldatıldılar, Kandırıldılar.”
Yeniden yargılanma hakkı aldılar.
Ve son aylarda hortlayan PKK terörüne hedef olmaya başladılar… Her gün bir iki derken 3, 5 ve 8 şehit vermeye, astsubaylarımızı, uzman çavuşlarımızı, subaylarımızı, erlerimizi yani Mehmetçiklerimizi kahpe teröre Şehit vermeye başladık.
Utanmadan gittikleri Şehit cenazelerinden Bakanlar kovuldu, zar zor kaçırıldı.
İşte sahte belgelerle, yalancı şahitlerle, tetikçi gazeteciler ve alçak medya ile suçladığınız Türk Silahlı Kuvvetleri bu vatan için, bu bayrak için, bu millet için, vatanın bölünmez bütünlüğü için şehitler, gaziler veriyor.
Biliyorum sızlamaz ama yine de soruyorum:
Vicdanlarınız sızlıyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir