Akkanat Holding açıklaması

Antalya Golf Kulubü Turizm A.Ş. olarak Marriott markası ile açtığımız, otelimiz 31 Ekim’den sonra bu markayı kullanmayacaktır.

Bodrum/Yalıkavak’da  konumlanan ve 15 Mayıs 2015 tarihinde açılan 115 odalı (107 misafir odası ve 8 villa)  JW Marriott Bodrum otelinin 31 Ekim 2015 tarihi itibariyle Marriott markası altında işletilmeyeceğini kamuoyuna duyururuz. Bu tarihten itibaren Antalya Golf Klubü Turizm A.Ş. ‘ye bağlı tesisimizin, söz konusu Marriott grubu ile hiçbir bağlantısı kalmaksızın bağımsız bir işletme olarak devam edecektir.

Akkanat Holding Turizm Grubu bünyesinde yer alan Antalya Golf Klübü Turizm A.Ş ‘ye bağlı, 67.000m2 alana sahip tümü deniz manzaralı, teraslı ve modern tasarıma sahip tesisimiz revize edilerek 102 odası ve 13 villası olarak 2016 sezonu itibari ile Sirene Hotels markasına bağlı Sirene Luxury Hotel Bodrum adıyla misafirlerini ağırlayacaktır.

25 yıldır Türk turizm sektöründe öncü rol oynayan Akkanat Holding Turizm Grubu sunduğu kaliteli hizmetle yıllardır önemli başarılara imza atmıştır. Şirketimiz sunduğu hizmet anlayışını Sirene Luxury Hotel ile Bodrum’a da taşıyacak olmanın gururunu yaşamaktadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir