Bilal Erdoğan kafa karıştırdı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE OĞLU’NUN IRSİ HASTALIKLARI MI VAR?
Bilal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, “sağlık sorunları nedeniyle 2012 yılında eğitimine ara verdim” deyince babasından geçen irsi bir hastalığı mı var? Sorusu akla geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlığı döneminde 18 Ekim 2006 tarihinde makam arabasında aniden fenalaştı ve bayıldı. 5 dakika içinde Güven Hastanesine gidildi. Şoför zırhlı araçtan inince kapılar otomatik kilitlendi. Erdoğan arka koltukta baygın kaldı.
Yakında bulunan bir inşaattan bulunan Balyoz ile zırhlı makam aracının ön camı büyük bir zorlukla dakikalarca uğraşılarak kırılabildi ve araçta baygın yatan Erdoğan sedyeye acil servise alındı.
Açlık ve yorgunluktan kan şekerinin düştüğü anlaşılan Erdoğan dokuz buçuk saat sonra hastaneden taburcu edildi.
Erdoğan’ın bu rahatsızlığı sonrası çeşitli medya kuruluşlarında Erdoğan’ın hastalıklarına ilişkin çeşitli iddialar yer aldı.
Cumhurbaşkanın oğlu Bilal Erdoğan hakkında son günlerde İtalya’ya gittiği ve oraya yerleşeceği başta olmak üzere çok çeşitli iddialar öne sürüldü.
Bilal Erdoğan bu iddialar üzerine Anadolu Ajansına bir açıklama yaparak, “Washington’daki Johns Hopkins Üniversitesi’nde başladığım doktoraya 2009’dan itibaren İtalya’da devam ettim. Ancak sağlık sorunları nedeniyle 2012 yılında eğitime ara verdi. Yaklaşık 1,5-2 yılda tamamlayacağım” dedi.
Bilal Erdoğan’ın bu açıklaması ise, “ Bilal Erdoğan’a babasından geçen irsi bir hastalık mı var?” sorusunu akıllara getirdi.
Çünkü 2012’den bu yana 3 yıl sürecek bir rahatsızlığın irsi yani kalıtımsal olma ihtimal bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir