Ergenekon kumpası operasyonu yapın

YÜZYILIN KUMPASINI KURANLAR YURT DIŞINA KAÇMADAN ŞİKE KUMPASI GİBİ ACİLEN YAKALANSINLAR…
ERGENEKON MAĞDURLARI; HÜKÜMET + CEMAAT + POLİS + YARGI + MEDYA HAKKINDA MADDİ – MANEVİ TAZMİNAT DAVALARI AÇIN

2008’den bu yana Ergenekon davasının içinde olan polisler, savcılar, hâkimler, kitap yazan, televizyonlara çıkan, haber yapan, köşe yazan gazeteci bile denilmeyecek tetikçiler, yalancı tanıklar, Gülenciler ve siyasiler şimdi hesap verme sırası sizde.
Ergenekon 25 Temmuz 2008’de Savcılar Zekeriya Öz, Mehmet Ali Pekgüzel ve Nihat Taşkın’ın iddianameleri ile başladı. Yüzlerce kişi yalan dolan belgeler, yalancı tanıklarla yıllarca esir tuttular, ölenler, intihar edenler oldu.
Anayasa Mahkemesi tutukluluklarına son verirken, yeniden yargılanma yolunu da açtı.
Sonuçta dosya Yargıtay’a geldi ve muhteşem bir karar ile Ergenekon YOK sayıldı.
Türkiye Cumhuriyetinin Genelkurmay Başkanı, Kuvvet komutanları, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri, Generaller, Amiraller, her rütbede Subaylar ve Astsubaylar, “silahlı terör örgütü kurmak” gibi hayali iftiralarla suçlandı.
Rektörler, Gazeteciler, İşadamları, Bürokratlar, Futbol camiası ve siyasiler de Ergenekon ve benzeri kumpasların muhatabı oldular.
Yıllarca bu iddialara inanmadım ama dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “ bu davaların savcısıyım… İtalya’daki Temiz eller operasyonu gibi herkes hesap verecek” demesine rağmen, Başbakan yardımcıları, Adalet Bakanı başta tüm Bakanlar Ergenekon’un bırakın Savcılığını, hâkimliğini ve hatta infaz memurluğunu dahi yaptılar.
Gelelim Medya’ya. Ergenekon konusunda kitap yayınlayanlar, köşe yazanlar, haber yapanlar, radyolar, televizyonlar, gazeteler, dergilere hepiniz
Ey Ergenekon mağdurları şimdi dibine kadar aklandınız ve sıra hesap sormaya geldi. Hakkınızda yalan dolan iftiralar üreten tüm Medya’ya ve tüm Gazetecilere maddi ve manevi tazminat davaları açın.
Gelelim Savcılara ve Hâkimlere ve Adalet Bakanlığına.
Ey Ergenekon mağdurları şimdi sizlere yıllarca esaret yaşatan tüm adli sorumlular hakkında da maddi ve manevi tazminat davaları açın.
Gelelim dönemin siyasi sorumlularına. Hani, “ Bu davaların Savcısıyım” diyen dönemin Başbakanına, “ Ergenekon bana suikast yapacaktı” diyen Başbakan Yardımcısına ve bakanlara.
Ey Ergenekon mağdurları hakkınızda yargısız infaz yapan tüm siyasetçiler hakkında da maddi ve manevi tazminat davaları açın.
Ey Ergenekon mağdurları sizler bu devlete ihanet etmediniz, sizler esir alındınız, mağdur edildiniz, öldünüz, intihar ettiniz ama;
Şerefinizle, onurunuzla yaşadınız, yaşayacaksınız ama;
Sizlere bu kumpası kuranlar onursuzlar ise ömür boyu vicdan azabı ile yaşayacaklar.