Sonuna kadar yanınızdayız…

SONSÖZ GAZETESİNİN BİLDİRİMİ
AKADEMİSYENLERİ ŞİDDETLE
KINIYORUZ:
TÜRK ASKERİ VE POLİSİNE
SESLENİYORUZ

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğünü, vatanımızın sınırlarını, dağlarımızı, ovalarımızı, illerimizi, ilçelerimizi, bayrağımızı koruyan, her Türk vatandaşının can ve mal güvenliğini sağlamak için Şehit ve Gazi’ler veren, kahraman askerimiz ile polisimiz; PKK ve IŞİD gibi terör örgütleri ile mücadelenizde, kökleri kazınıncaya dek, sonuna kadar yanınızdayız.
35 yıl önce başlayan PKK terörünün günümüzde isyana dönüşen ve il ve ilçelerimizde sürdürülen eylemleri son günlerde sözde Akademisyenler tarafından eleştirildi.
Vatanımızı, bayrağımızı, Türk vatandaşlarının mal ve canlarını korumak, bölünmez bütünlüğümüzü sağlamak için canlarını feda eden Kahraman Türk askerimiz, Türk polisimiz sizlere bir bildiri de Sonsöz Gazetesi çalışanları olarak biz hazırladık.
Öncelikle Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanları Cennet’tir, ruhları şad olsun. Ailelerine Allah sabır ve sağlıklı ömür versin. Onları unutmayız, unutturmayacağız.
Bu vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna Gazi olan kahramanlarımız sizler de Şehitlerimizle birlikte Türk Milletinin gururusunuz.
Başta kahpe, kalleş PKK ve IŞİD terör örgütünün masum sivil halkımıza, çocuklarımıza, ülkemize misafir gelen turistlerimize yönelik terör eylemlerini nefretle kınıyoruz.
İl ve ilçelerimizde Kürt halkını canlı kalkan yapıp isyana dönüşen terör eylemleri ile özyönetim hayalleri kuran eli kanlı bebek katilleri sizlere verilecek tek bir karış toprağımız yoktur.
Sözde Akademisyenler bildirisini ve imzası olan sözde Akademisyenleri şiddetle kınıyoruz. Devlet veya Vakıf Üniversitelerindeki görevlerinizden hemen şimdi istifa edip defolun gidin o desteklediğiniz terör örgütünün saflarına katılın.
Kahraman Türk Askeri ve Türk polisi yaptığınız tüm operasyonları sonuna kadar destekliyoruz. Allah’a emanet ediyoruz sizleri.
Ülkemizde tek bir terör örgütü, tek bir terörist kalmayacak şekilde tüm operasyonlarınızda sizlerin yanındayız. Dualarımız sizinle, kalplerimiz sizinle.
Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar bölünmez bütünlüğünü koruyacaktır. Bu görev de askerimizi, polisimizin ve Türk halkınındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir