İsmail’i izle Türkiye’nin bütün sorunları dinle

İlleri gezerek vatandaşın ayağına giden Televizyon Gazetecisi İsmail Küçükkaya FOX TV ile Çalar Saati izleyicilerle buluşturuyor. İşçi, emekli, memur, öğretmen, esnaf, sanatkâr, işsiz, öğrenci, engelli, kadın, erkek, genç, çocuk her kesimin sorunlarını ortaya koyuyor. Müthiş bir televizyon performansı sergiliyor.
Kimler geldi kimler geçti bu televizyon ekranlarından sizler de şöyle bir düşünün. Son ayların en çok sevilen programı FOX TV’ nin Çalar Saati oldu. Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın hazırlayıp sunduğu program stüdyodan yapılan yayınlarda zirveyi yakaladı.
Sosyal medyadan gelen mesajları çok samimi yorumlarla değerlendiren Küçükkaya Günlük Gazeteleri birbirleri ile mukayese ediyor, yerel medyaya da yer veriyor ve Türkiye’ nin sadece İstanbul medyasından ibaret olmadığını ortaya koyuyor.
İsmail, iki haftadır illerimizi dolaşıyor, vatandaşlarla iç içe çok samimi bir yayın anlayışı ortaya koyuyor. Kendisini izlemeye gelen her yaşta, her meslekte ve toplumun her kesiminden insanların sorunlarını şeffaf bir şekilde ortaya çıkartan Küçükkaya’nın en büyük silahı kuşku yok ki FOX TV’ nin cesur, korkusuz ve tarafsız yayın politikası.
Yeşil çayı, sütü, sağlıklı beslenmeyi izleyicilerine aşılayan İsmail hafta içi her gün 6.45’de canlı yayına başlıyor ve 3 saat 15 dakika ayakta ekranda aktif bir sabah programı sunuyor.
Kameramanların, reji ve yönetmenini isimleri ile ekrana taşıyan Küçükkaya onlara teşekkür ediyor, aleyhinde gelen mesajları bazen hoşgörü bazen tatlı sert şekilde yanıtlıyor, lehine gelen mesajları da abartmadan yorumluyor.
Özetle şimdiden televizyon fenomeni haline gelen İsmail Küçükkaya pek çok kurum ve kuruluştan da ödüller kazanıyor.